0 (312) 448 1983

Web Tasarım, E-Ticaret Sitesi Ankara

Web Tasarım Ajansı

Web tasarım, kurumsal web tasarım, portal tasarımı, e-ticaret sitesi tasarımı, kodlaması, yayınlanması ve yönetilmesi hizmetlerini sunmaktayız. 20 yıldır Ankara'da hizmet vermekte olan web sitesi tasarım ajansı olarak uzman, güleryüzlü ve yeni şeyler üretmeyi seven ekip arkadaşlarımızla web sitesi tasarımları yapıyoruz. Firmanızın özelliklerini ve beklentilerinizi öğrenip ihtiyaçlarınızı belirler ve hazırlanan plan dahilinde işleri yaparak zamanında teslim ederiz. İşin tesliminden sonra da isteğinize göre teknik destek ve olası değişikliklerin yapılmasını sağlamak amacıyla web sitesi bakım hizmeti de sunarız. Graph-ist web tasarım ajansı olarak memnuniyetinizi önemser ve bunun için çok sıkı çalışırız.


web tasarım ankara, html5, css, php, wordpress

Web sitesi markanızın yüzüdür. Bu nedenle web tasarımı üzerinde çok iyi çalışılmalı, doğru tasarım ve içerikler ile ziyaretçilerin vermek istenilen bilgilere kolayca ulaşması sağlanmalıdır. Doğru yapısal tasarım ve doğru içerik ile hazırlanan web siteleri, markanın detaylara verdiği önemi vurgular ve firmayı henüz tanımayan potansiyel müşteriler için iyi bir izlenim oluşturur.

Wordpress tabanlı, yönetim panelli ve size özel tasarlanmış bir web sitesi hazırlayabileceğimiz gibi PHP ya da HTML5 - CSS3 ile kodlanmış tasarımlar da yapabiliriz. Firmanız için gerken websitesi kodlama tercihini, tamamen ihtiyaçlarınıza göre yaparız. Dolayısıyla ihtiyacınız olmayan tüm yükten kurtulmuş olursunuz.

Çağın gerektirdiği teknolojik altyapıya ve kolay admin paneline sahip, mobil uyumlu (Responsive Design) olarak hazırladığımız web sitelerimiz sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, satabilir; müşterilerinize, bayilerinize ve dağıtım organizasyonlarınıza en kısa yoldan bilgi ulaştırabilirsiniz. Markanızın özelliklerini yansıtan, hedeflerinize uygun, anlaşılması kolay, kullanımı basit ve etkileyici bir tasarıma sahip web sitesi ile dünyanın en büyük pazaryeri internet üzerinde siz de yerinizi alın.

Web Sitelerimizin Temel Özellikleri

 • Özgün Tasarım
 • Responsive (Mobil Uyumlu) Tasarım
 • SEO Uyumlu İçerik Hazırlama
 • Sınırsız Web Sayfası
 • Kolay Yönetim Paneli
 • Sınırsız Renk Seçeneği
 • Farklı Dil Seçenekleri Ekleyebilme
 • Sayfa Ekleme-Çıkarma-Düzeltme
 • İletişim Formu
 • Google Haritalar

Bu özelliklerin yanısıra çeşitli ihtiyaçlarınızı karışlamak üzere (müşteri takip, hesaplama araçları, Forum vs.) çeşitli sistemler entegre edebileceğimiz web siteleri tasarlıyoruz.

E-Ticaret - Online Alışveriş Sitesi Tasarımı

e-ticaret sitesi

Online alışverişin hızla arttığı günümüzde, siz de ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden satabilirsiniz. E-Ticaret sitesi tasarım, kodlama, yayınlama ve e-ticaret sitesi yönetimi konularındaki tecrübelerimizi sizlerle paylaşıp, daha iyi kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

E-Ticaret sitesi tasarımında markanız ve satacağınız ürünlerinize uygun özellikleri belirleyip tüm online alışveriş sitesini bu bilgiler ışığında hazırlıyoruz. Kullanımı kolay, doğru planlanmış ve etkileyici e-ticaret sistemlerimizle internet mecrasında satışa başlayın.

Online alışveriş sitenizin güvenliğini sağlamak için uygun SSL sertifikaları kullanırız. Ayrıca sitenin kodlamasını da güvenlik kriterlerini karışlayacak şekilde düzenleriz. Müşterileriniz, ödeme sırasında kendilerini güvende hisseder ve siteniz üzerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirler.

E-Ticaret Sitelerimizin Özellikleri

 • Kolay Yönetim Paneli
 • Stok Takibi
 • Sınırsız Ürün Ekleme
 • Ürün Varyasyonları
 • Ürün Fiyatlarının Tamamını Güncelleyebilme
 • Sanal POS Entegrasyonu
 • Kargo Fiyatı Çeşitlendirme
 • Farklı Vergilendirme Seçenekleri
 • Kampanya Düzenleme
 • Kupon Düzenleme

Hazırladığımız e-ticaret esitelerini BKM Express ve İyzico gibi özel ödeme yöntemleriyle entegre ederek müşterilerinize taksitle ödeme imkanı da sunabilirsiniz.

Web Hosting - Yayınlama

web hosting

Hazırladığımız veya halihazırda kullandığınız web sitenizi, dilediğiniz süre boyunca sunucularımızdan yayınlarız. Tier3 DataCenter'da güven altında, tehditlerden uzak, %99,99 erişim garantisi ile yayınlanan web sitesinizin sürekli yayında kalmasını sağlamak ve teknik arızalar nedeniyle oluşabilecek aksaklıklara anında müdahale edebilmek için sunucularımızı sürekli gözler, herhangi bir olumsuzlukla karşılaştığımızda derhal müdahale edip web sitesinin düzgün çalışmasını sağlarız.

Web Sitesi - E-Ticaret Sitesi Yönetimi

web sitesi yönetimi

Firmanın websitelerin sayısı arttıkça yönetimleri de zorlaşır ve eksik veya yanlış içerik nedeniyle sorunlar ortaya çıkmaya başlar. Graphist Ajans olarak tüm sitelerinizin her zaman doğru ve güncel kalmasını sağlamak için, Yönetim Programımızı hayata geçirdik. Bu program dahilinde web sitesi sahipleriyle yıllık olarak anlaşır; tüm sitelerin bakım, yönetim ve değişiklik ihtiyaçlarını hedef ve talepler doğrultusunda eksiksiz olarak yerine getiririz. Böylece üzerinizdeki işgücünü azaltır, olası sorunların önüne geçer ve sitelerin tamamının güncelliğini korumasını sağlarız.

E-Ticaret sitesi yönetimi dikkat ve özen gerektiren bir iştir. Siparişlerin takibi, müşterilerle kurulan iletişim, kargo takibi gibi birçok husus barındırır. Online alışveriş sitenizin tüm yönetim işlerini alabilir, kusursuz bir e-ticaret sitesi işletmenizi sağlayabiliriz. Halihazırda çalışan e-ticaret sitenizin yönetimini de alarak sitenizin gelişmesini ve en iyi şekilde çalışmasını da sağlayabiliriz.