Katalog tasarımı, bir firmanın ürünlerini veya hizmetleri için yapılabileceği gibi bir sanatçının eserleri, bir kütüphanenin kitapları veya bir şehrin önemli tarihi yapıları için de hazırlanabilir. Kataloglar içerdiği konuya, amaçlanan hizmete ve kullanılacağı yere göre çeşitlilik gösterir. Bütün bu çalışmayı gerçekleştirmek ise uzmanlık gerektirir. Graphist Reklam Ajansı, hem kreatif çözümler üretmek hem de kapsamlı uygulamalar gerçekleştirmek için gerekli deneyim ve beceriye sahiptir. Ankara'da katalog tasarımı konusunda da faaliyet gösteren ajansımız, edindiği bilgi ve birikim ile sizlere hizmet vermektedir.

Katalog, kitap, dergi ve broşür gibi reklam araçlarında tasarım kadar baskı kalitesi de önemlidir. Uzun yıllardır çalıştığımız baskı ve ofset firmaları ile hem uygun fiyatlı hem de kaliteli işler yapabiliyoruz. Ayrıca tasarımlarımızı dijital olarak vereceğimiz için siz de kendi baskı işleriniz için farklı yerlerden fiyat alabilirsiniz.

Ders kitabı ve test kitabı gibi öğrencilere yönelik kitap tasarım işlerini de özenle yapmaktayız. Her sınıfa uygun, özgün çalışmalar ile dikkat çekici kapak tasarımları ile baskılı işlerinizin diğerlerinden ayrılmasını sağlarız.

Tüm bu basılı reklam araçları dışında ajanda gibi promosyon olarak dağıtılacak ürünlerin tasarım ve baskı işlerini de yapmaktayız. Hazırladığımız ajandalar insanlarda ajandanızı kullanma isteği uyandırır. Böylece yapmış olduğumuz kreatif tasarımlar sayesinde, ücretsiz reklam sağlayabilirsiniz.

Grafik tasarım işleri dışında kitap, dergi veya yayınlarınız için gereken tüm işleri de özenle yaparız.