Ankara'da billboard reklamları ile hedeflerinize ulaşabilmeniz için yer tespiti yapar, iç mekan ve açık hava reklam panolarını, billboardları ya da köprü üstü veya bina üstü reklam alanlarının bulunmasını sağlarız. Reklam alanı sahiplerinden ajans inidirimizi de kullanarak size en uygun fiyatı verip en çok işinize yarayacak reklam alanlarını sunarız. Ayrıca bu reklamların tasarım ve üretim konularında da sizi yalnız bırakmayız.

Açık hava ve iç mekan (indoor & outdoor) reklamları, tüketicilerin durakta, araçta, yürürken, otururken, çalışırken, alışveriş yaparken, beklerken karşılarına çıkmakta ve reklam mesajlarını etkili bir şekilde iletmektedir. Tüketicilerin ev dışındaki yaşamlarına hitap eden bu tür reklamlar, farklı stil ve yöntemlerle tasarlanabileceği için düşünülenden daha etkilidir. Bu tür reklamlardan hızlı bir şekilde geri dönüş alınabilir.

Billboardlar ve diğer tüm reklam alanları için gereken reklam tasarım, grafik tasarım, video çekimi ve montaj, animasyon, baskı ve üretim işlerini de sizin için yapabilmekteyiz. Size sadece reklamların yayınlanacağı alanı seçmek kalır.