Android ve iOS cihazlar için Mobil Uygulama yapan Graphist Ajans, çağın gerekliliklerine uyum sağlamanızı amaçlıyor. Firmanıza ait bir web sitesini mobil uygulama haline getirebildiğimiz gibi, sıfırdan ve farklı mobil applicationlar yapabilmekteyiz. Mobil uygulamaların yanı sıra Play Store (Android) ve App Store (Apple) için oyunlar üretebiliyoruz.

Akıllı telefonların yaygınlaşması ve internet kullanımının artmasıyla beraber, insanların ihtiyaçlarını karşılamak veya çeşitli hizmetler sunmak için hazırlanan mobil uygulamalar da hızla değer kazanmaya başladı. Yepyeni bir fikir veya belirli bir hedefe yönelik hazırlanabilen uygulamaların yanı sıra, sıradan bir web sitesi bile doğru tasarlanmış ve düzgün kodlanmış bir uygulama ile sıradışı bir hale getirilebilir.

Kullanıcı dostu arayüzler tasarlayarak mobil çağa ayak uydurmanız için gereken tüm tasarım ve kodlama işleriyle birlikte, elinizde bulunan bir uygulamanın da geliştirmesini yapabiliriz. Mobil oyun için karakter modellemesi, ödeme yöntemleri gibi birçok sorunu çözebilen Mobil Uygulama Ajansı'mız, kazanç elde edebileceğiniz uygulamalar sunuyor.

Graphist Ajans; ticari veya tanıtım amaçlı fark etmeksizin düzgün çalışan ve iyi görünen bir mobil uygulamanız olmasını garanti eder.